L'Urganigramma

L'AMMINISTRAZIONI

Prisidenti : Daniele BUFANO
Direttori Spurtivu : Johan CAVALLI
Direttori ghjinirali : Franck LELOUP
Direttori finanziariu : Alexandre DEMUTH
Dirittori di l’organizazioni è di a sicurità: Joseph SCAGLIA
DOS aghjuntu : Alexandre LEONI
Stadium Manager : Arthur COLAIANNI
Cuntabilità : Nadège KOVACIC
Bigliettaria : Morgane MATRAJA
Butteca : Robin MIQUEL, Marie-Jo MANNIA
Cumunicazioni : Jean-Dominique GAZIELLO, Antoine VERDIER, J-A LUCCIONI
Greenkeeper : Nicolas FRANCOIS, Kevin LINIC, Tanguy ROGELIN

Sizzioni prufiziunali

Intrinori principali : Olivier PANTALONI
Intrinori aghjuntu : Julien BANGHALA
Intrinori di i guardiani : Thierry DEBES
Priparatori fisicu : Joseph LEANDRI
Video : Teddy ISOARDI, Jean-Baptiste PIERAZZI
Intindenti : Lorenzo BLACHERE, Olivier PIREDDU
Medicu : Dr Guillaume LOTITO
Chinesiterapisti : Jean-Xavier STEFANAGGI, Ghjuvan Andria PIERESCHI, Florian RENUCCI
Osteopati : Xavier LUCCIARDI

Un accumpagnamentu di qualità

Centru di furmazioni

Dirittori di u centru di furmazioni: Patrick LEONETTI 
Educatori squadra N3 : Didier ZANETTI, Anthony LIPPINI (Adjoint)
Educatori squadra U19 naziunali : Anthony BANCAREL, Maxime MESGOUEZ (Adjoint)
Educatori squadra U17 naziunali : Christophe DESSY, Damien TIBERI (Adjoint)
Educatori squadra U16 : Fabio DA CUNHA, Charlotte FANUCCHI
Intrinori di i guardiani : Christophe SORTELLE
Rispunsevuli ricrutamenti : Cyril VANNUCCI
Scout : Mehdi MOSTEFA
Priparatori fisicu :  Alexandre PIETRI, Alex BAPEL, Arthur DUSCHENE
Medicu : Docteur Pierre-Eric FAVRE
Chinesiterapisti : Hélène NICOLAS, Thibault MARQUES, Nicolas VILLEDIEU
Osteopati: Pierre-Alexandre FERRARA
Diététicienne : Déborah AGOSTINI
Amministrazioni è intindenza furmazioni : Georges JACOMO
Vidéo : Paul POULAIN, Marius DAVID, Clément FESSIER, Nicolas ROMAN
Intindenti : Olivier PIREDDU

Associu spurtivu

Prisidenti : Gaëtan BERTOZZI
Vici prisidenti : Stéphane VANNUCCI
Sicritariu Generali :  José TARSITANO
Aghjuntu : Jean-Noël FATTACCIOLI
Tisureri : Jean-Toussaint BIDDAU
Aghjuntu : Daniel DI GRAZIA
Rispunsevuli amministrativu : Sauveur COSTANTINO

Scola di Ballò

Rispunsevuli : Fabio DA CUNHA
Rispunsevuli ricrutamenti : Cyril VANNUCCI
Educatori U16 : Charlotte FANUCCHI
Educatori U14 : Fabio DA CUNHA, Lucas LEONETTI
Educatori U12-U13 : Richard BERNAUD, Alex RICHARD
Educatori U10-U11 : Florent AZZINI, Emmanuel CASALONGA
Educatori U8-U9 : Antoine CIMINO, Karim AMRAOUI, Hugo CIMINO
Educatori U6-U7 : Antoine CONTENA 
Rispunsevuli Sizzioni femini:
Charlotte FANUCCHI
Amministrazioni Scola di ballò: Sauveur COSTANTINO

Newsletter