L'Urganigramma

L'AMMINISTRAZIONI

Prisidenti : Christian LECA
Direttori Spurtivu : Johan CAVALLI
Direttori : Alain CALDARELLA
Stadium Manager : Franck LELOUP
Dirittori di l’organizazioni è di a sicurità: Joseph SCAGLIA
DOS aghjuntu : Alexandre LEONI
Cuntabilità : Nadège KOVACIC
Bigliettaria : Anthony GAGLIONE
Cumunicazioni : Jean-Dominique GAZIELLO
Fotografu : Gérard PIERLOVISI
Sicritariatu midicali è di u sirviziu di sicurità: Laura CHIARELLI

Sizzioni prufiziunali

Intrinori principali : Olivier PANTALONI
Intrinori aghjuntu : Jordan GALTIER
Intrinori di i guardiani : Thierry DEBES
Priparatori fisicu : Tom FRÈRE
Intindenti : Jean-André PACCIONI
Medicu : Dr Guillaume LOTITO
Chinesiterapisti : Christophe RAITE, Jean-Xavier STEFANAGGI
Osteopati : Xavier LUCCIARDI

Un accumpagnamentu di qualità

Centru di furmazioni

Dirittori di u centru di furmazioni: Patrick LEONETTI 
Educatori squadra N3 : Patrick LEONETTI,Teddy ISOARDI (Adjoint)
Educatori squadra U 19 naziunali : Anthony BANCAREL, Maxime MESGOUEZ (Adjoint)
Educatori squadra U 17 naziunali : Julien BANGHALA, Stephane FAEDDA (Adjoint)
Educatori squadra fiminili : Cyril CARLI
Intrinori di i guardiani : Christophe SORTELLE
Rispunsevuli ricrutamenti : Cyril VANNUCCI
Priparatori fisicu : Joseph LEANDRI, Alexandre PIETRI
Medicu : Docteur Pierre-Eric FAVRE
Chinesiterapisti : Hélène NICOLAS, Thibault MARQUES
Osteopati: Pierre-Alexandre FERRARA
Amministrazioni è intindenza furmazioni : Georges JACOMO
Vidéo : Teddy ISOARDI, Amaury GRANGE
Intindenti : Olivier PIREDDU

Associu spurtivu

Prisidenti : Gaëtan BERTOZZI
Vici prisidenti : Stéphane VANNUCCI
Sicritariu Generali :  José TARSITANO
Aghjuntu : Jean-Noël FATTACCIOLI
Tisureri : Jean-Toussaint BIDDAU
Aghjuntu : Daniel DI GRAZIA
Rispunsevuli amministrativu : Sauveur COSTANTINO

Scola di Ballò

Rispunsevuli : Damien TIBERI
Rispunsevuli ricrutamenti : Cyril VANNUCCI
Educatori U16 : Damien TIBERI
Educatori U14 : Fabio Da Cunha
Educatori U12-U13 : Florent AZZINI, Richard BERNAUD, Alex RICHARD
Educatori U10-U11 : Aldo FOGACCI, Olivier APRIANI, ENZO PINOCCHI
Educatori U6 à U9 : Antoine CIMINO, Dumè ACQUAVIVA, Karim AMRAOUI, Denis LUCIANI
Rispunsevuli Sizzioni femini: Cyril CARLI
Educatrici U10-U11 : Charlotte FANUCCHI
Amministrazioni Scola di ballò: Sauveur COSTANTINO

Newsletter